aseară am văzut motivul pentru care/ se mulţumeşte pentru oscar doar după decernare//
sms9
Comentarii
:)) Clar… cine rade si multumeste la urma… "ii ciuruieste".
:)) Clar… cine rade si multumeste la urma… "ii ciuruieste".
Imi aduci un zambet pe fata / In fiecare dimineata! :p
Imi aduci un zambet pe fata / In fiecare dimineata! :p
mai directi, mai aluzivi
ne-am strans vreo cativa naivi
ma bucur draga cris
ceva de nedescris 🙂
mai directi, mai aluzivi
ne-am strans vreo cativa naivi
ma bucur draga cris
ceva de nedescris 🙂
tare :))
tare :))